KONST / Litografier / Färglitografi 9177558
nr 917 7558
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Stockholmsmotiv, 32/1850, signerad, motivet: 23x57
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:44:10
100 kr
250 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann